Rejsy w Szwecji

Niezapomniana przygoda w Szwecji

Rejsy w Szwecji – wędrowne obozy żeglarskie skierowane do młodzieży w wieku 16-19 lat. Odbędą się one w szwedzkich szkierach na jachtach otwarto kabinowych klasy Omega. Rejsy są skierowane szczególnie do osób, które doświadczyły już żeglarstwa śródlądowego i są otwarte na nowe wyzwania. Podczas rejsu będziemy żeglować wśród malowniczych wysp osłaniających nas od otwartego morza. Będzie to zupełnie nowe przeżycie zarówno pod względem żeglarskim jak i krajobrazowym. Rejs w szkierach to przygoda jedyna w swoim rodzaju.

omega_burta

Terminy obozów 2024

REJS W SZWECJI 1
od 4 do 18 sierpnia 2024
Komandor/ka: wkrótce

O obozie

Dzień rozpoczynamy wspólną modlitwą, po której siadamy do śniadania. Większość dnia spędzamy na wodzie, żeglując wśród malowniczych wysepek. Niemalże codziennie będziemy płynęli w nowe miejsce. Po dopłynięciu rozstawimy obozowisko i wspólnie ugotujemy obiad. Wieczory spędzimy na graniu, rozmawianiu i śpiewaniu przy ognisku. Podczas obozu młodzież pozna podstawy nawigacji morskiej, rozwinie swoje umiejętności żeglarskie i doświadczy nowych, niesamowitych wrażeń. Rejsy rozpoczniemy na południu Szwecji skąd popłyniemy w kierunku północy.

UWAGA! Ze względu na duży koszt organizacji obozu, rejsy w Szwecji odbędą się tylko jeżeli zbierze się komplet uczestników.

16 - 0 lat
Wiek uczestników
0
Liczba jachtów

Na czym pływamy?

Pływamy na jachtach klasy Omega w 5 osobowych załogach (4 uczestników i 1 sternik).

IMG_0080
IMG_0100
IMG_0393

Gdzie śpimy?

Obóz odbywa się w szwedzkich Szkierach. Uczestnicy wraz z kadrą będą spać na rozmaitych wysepkach, zatoczkach w namiotach 2-4-osobowych lub na pokładach naszych Omeg mając nad sobą niesamowicie rozgwieżdżone niebo.  Niemalże każdego dnia, będziemy w innym, nowym miejscu. Będziemy stronić od portów i szwedzkich kurortów, wybierając urokliwe i ciche zatoczki oraz wyspy.

2
received_365563570776551
IMG_0314

Galeria