Hangar Remontowy – Krakowiaków

Nasz hangar remontowy znajdujący się przy ul. Krakowiaków 80/98 w Warszawie, potocznie zwany przez nas “Krakowiaków” stał się w ostatnich latach głównym miejscem remontów naszych jachtów. Tutaj odbywają się wszystkie ciężkie prace jak szlifowanie łódek, czy naprawa poszycia jachtów. Na krakowiaków przechowujemy również te łódki, które nie mieszczą się już w naszym ośrodku w Wolicy. Przy Krakowiaków jest miejsce do pracy dla paru osób, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz hangaru.

Osoby chcące zaangażować się w prowadzenie remontów mogą kontaktować się przez maila lub bezpośrednio z Adamem Skaczkowskim

 

Poniżej udostępniamy harmonogram prac przy Krakowiaków, można się z poniższego kalendarza dowiedzieć się kto kiedy będzie!

 

ZASADY PRAC REMONTOWYCH PODCZAS EPIDEMII

Ze względu na panującą epidemię wirusa COVID-19, wprowadzamy nowe zasady (do odwołania):

  • Przebywanie na terenie ośrodka możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu chęci przyjazdu. Adams koordynuje przyjazdy wszystkich chętnych na Krakowiaków. Kontaktujcie się z nim telefonicznie, poprzez mail (santamaria@kik.waw.pl) lub na fb. Aktualny grafik “odwiedzin” Krakowiaków znajdziecie poniżej.
  • Szczegóły dotyczące prowadzenia remontów w czasie epidemii znajdziecie w zakładce remonty.

Grafik “odwiedzin” Krakowiaków