Wolica

Naszą siedzibą nad Zalewem Zegrzyńskim jest działka zlokalizowana w Starych Załubicach, potocznie zwana przez nas “Wolicą”. Jest to miejscem gdzie organizujemy spotkania i wydarzenia w okresie wiosennym i jesiennym. Od połowy kwietnia do końca września, z pominięciem okresu obozów zapraszamy do korzystania z naszego sprzętu wodnego – głównie Omeg i Optymistów. W sprawie rezerwacji domku i sprzętu pływającego prosimy się kontaktować mailowo – santamaria@kik.waw.pl. W wiadomości należy zawrzeć przynajmniej imię nazwisko proszącego, liczbę osób, termin i planowane użycie sprzętu. Prosimy o zostawienie ośrodka w stanie przynajmniej zastanym. Każdą prośbę rozpatrujemy indywidualnie, nie pobieramy opłat za korzystanie z naszego sprzętu i domku.

Udostępniamy nasz kalendarz wydarzeń, które planowane są w naszej siedzibie w Wolicy (Załubicach Starych). Na wydarzenia nazwane zapraszamy wszystkich członków i przyjaciół Santa Marii. Wydarzenia ukryte oznaczają czyjąś rezerwację domku, lub łódek. Staramy się aby informacje były jak najdokładniejsze i traktujemy ten kalendarz jako źródło informacji o zajętości.

ZASADY ODWIEDZIN W CZASIE EPIDEMII
Ze względu na panującą epidemię wirusa COVID-19, ograniczamy działalność prowadzoną w Wolicy.

  • Ograniczamy do minimum liczbę osób przebywających jednocześnie na terenie Krakowiaków i Wolicy.
  • Przebywanie na terenie ośrodka możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu chęci przyjazdu. Adams koordynuje przyjazdy wszystkich chętnych do Wolicy. Kontaktujcie się z nim telefonicznie, poprzez mail (santamaria@kik.waw.pl) lub na fb. Aktualny grafik “odwiedzin” Wolicy znajdziecie poniżej.

 

Kalendarz wydarzeń w Wolicy